Ferforje & Demir Doğrama Bakımı ve Onarımı

Yaşar Ferfoje

Bursa Ferforje ve Demir Doğrama
İmalat, Kaynak, Boyama ve Tamir Uygulamaları

Ferforje ürünlerinizin uzun süre bakımı yapılmazsa aşırı pas ve çürümelere maruz kalmışsa, bu gibi durumlarda ferforje ürünün yerinden sökülüp “kumlama” diye tabir edilen ferforje ürünün üzerindeki boya, pas ve çürüklerin yok edilmesinde kullanılan bir çeşit ileri teknikli zımpara çeşididir. Kumlama tekniği ile zımpara yapıldığında demirin ömrü %30 daha fazla uzayacaktır. Ferforje ürünlerin bir çoğu günümüzde güvenlik amaçlı kullanıldığı için çürüyen, aşırı paslanan ürünlerin yenisi ile değiştirilmesi tavsiye olur.

Ferforje korkuluklar en az yılda bir kere olmak üzere tamir veya bakımları yapılmalıdır. Kullanılan ferforje ürünler hava şartlarından etkilenerek zamanla boyalarında şişme ve paslanma meydana gelmektedir. Bu gibi durumlarda, kabaran ve paslanan yerlerin zımparalanıp antipas boya ile boyandıktan sonra kalıcı istenilen renge boyanmalıdır.

Bursa Ferforje Tasarım ve Uygulama

Ferforje sektöründe edinmiş olduğumuz 35 yıllık birikim ve tecrübemizle Bursa’da Yaşar Ferforje ismiyle faaliyet göstermeteyiz. Yaşar Ferforje olarak Bursa Ferforje ve demir doğrama başlığı atında, Kaynak ve Tamir İşlemleri, Boya Tadilatı & Patina Boyama, Ferforje Bahçe Kapıları, Bahçe Korkuluğu, Balkon Korkuluğu, Bina Giriş Kapısı, Sundurma & Kanopi, Ferforje Masa & Sandalye, Merdiven Korkuluğu, Ferforje Pencere Korkuluğu, Ferforje Sehpa ve Aksesurlar konusunda hizmet veriyoruz.

Yaşar Ferforje bilgi, birikim ve tecrübesi, yepyeni anlayışlar ve yenilikçi ürünlerle müşterilerine hizmet ve ürününü en mükemmel şekli ile sunma politikası izleyen firmamız, takım olma fikrini benimsemiş, birbirine destek, kalite sorumluluğunu bilen ekibi ile başarıya olan yolculuğunda emin adımlarla ilerlemektedir.