Tüm Türkiye'ye Ferforje

Yaşar Ferfoje

Yaşar Ferforje'den Dev Hizmet..!

Ferforje ürünlerinizin kalitesi, tasarımı, işçiliği kadar kusursuz bir hizmetin parçası olarak satışı gerçekleştirmeden “kargonuzun nereden yola çıkacağı”, “gönderim maliyetleriniz ve işlem süreleriniz” ve "hasarsız ulaşması" gibi kargolama süreci detaylarınızın doğru olduğundan emin olmalısınız.

Web sitemiz üzerindeki model ve uygulama sayfalarındaki çalışmalardan beğendiğiniz ürünü yandaki form üzerinden ölçülerinizle bize iletiniz. Talebiniz için gerekli fiyatlandırma ve tasarım çalışması üzerinden teslimat tarihi montaj dahil veya montaj hariç olarak size bildirilecektir.

Yaşar Ferforje olarak Bursa’daki üretim tesisimizden tüm Türkiye’ye 40 yılı aşan sektör deneyimizle ürettiğimiz ferforje ürünlerini ulaştırmayı sağlıyoruz.

Tüm Ferforjeleriniz kuruluma hazır tüm montaj braketleri de dahil olmak üzere gereksinimlerinize uyacak şekilde üretilmiştir. Kusursuz birbirine geçmeli veya ekstrüzyondan güçlü kaynaklı montaj çerçevelerine kadar sizin için profesyonel bir çözüme sahibiz.

Lazer Ferforje Malzeme & Üretim Bilgileri

Yaşar Ferforje panelleri 3 mm çelik veya aluminyum sacdan lazerle kesilmiştir, ancak daha sağlam uygulamalar için için 10 mm'ye kadar malzemelerde kesilip uygulama yapabiliyoruz. Uygulama yaparken alan ve ölçü standar boyut olmadığı gibi gereksinimlerinize uyacak şekilde özelleştirilme yapabiliriz. Gereksinimlerinize bağlı olarak, genel etkiyi artıran iki malzemenin dokusundaki kontrast ile alanınız için sağlam ve estetik çerçeve ile uyguluyoruz. Ferforjeleriniz Bursa'daki fabrikamızda tasarlanmış ve üretilerek Türkiye'nin her yerine montaj anlaşmalı veya montaja hazır biçimde gönderebiliyoruz.

Lazer Ferforje Boyama İşlemi

İşlemde kullanılan toz, kaplanacak yüzeye elektrostatik olarak püskürtülmüş ince öğütülmüş bir pigment ve reçine parçacıkları karışımıdır. Yüklenen toz parçacıkları, toz ısınana ve sertleştirme fırınında pürüzsüz bir kaplamanın kaynaşmasına kadar elektriksel olarak topraklanmış yüzeylere yapışır. Ortaya çıkan boya uygulaması tek tip, dayanıklı, yüksek kaliteli ve çekici bir sonuçtur. Toz boya, neredeyse her türlü metalde bulunabilen en ekonomik, en uzun ömürlü ve en dayanıklı uygulamalardan biridir. Toz boya kaplı yüzeyler ufalanmaya, çizilmeye, solmaya ve diğer cilalara göre daha aşınmaya karşı daha dirençlidir. Renk seçimi, düz, saten, parlak, çok parlak, metalik yüzeyler ile neredeyse sınırsızdır.

Toz Boya da çevremiz için son derece koruyucu. Sıvı yüzeyler uçucu organik bileşikler olarak bilinen kirletici maddeleri içeren solventler içerirken, toz kaplama solvent içermez ve varsa da bu zararlı maddeleri atmosfere ihmal edilebilir miktarlarda salgılar. Bu nedenle, son işlemcilerin maliyetli kirlilik kontrol ekipmanı satın alma ve bakımına artık gerek yoktur.