Bursa Kepenk, Seksiyonel Kapılar
Otomatik Garaj Kapısı Motorları Bakım ve Onarımı

Yaşar Ferfoje Seksiyonel Garaj Kapıları

Bursa Otomatik Garaj Kapıları, Endüstriyel Seksiyonel Kapılar, Kepenk, Fotoselli Kapı ve Motorları Bakım ve Onarımı

Çeşitli mimari tasarımlara uygun olarak imal edilebilen, elle veya motorla kontrol edilen, kapı yanlarında bulunan raylar sayesinde tavana doğru kayarak açılan, yayla dengelenmiş kapılardır. Yaşar Ferforje olarak Otomatik Garaj Kapıları
Endüstriyel Seksiyonel Kapılar, Kepenk, Fotoselli Kapı ve Motorları, montaj, bakımı ve tamiri
konusunda 35 yılı aşan deneyimimiz ile hizmet veriyoruz. Çeşitli kiriş yüksekliklerinde farklı çözümler üretilerek mnuel ya da otomatik olarak üretilebilir.

Otomatik Seksiyonel garaj kapıları müstakil konutların kapalı garaj girişlerinde, apartmanların ve sitelerin kapalı otopark girişlerinde, tercih edilmektedir. Güvenlik ve estetiği aynı anda sunulabilen seksiyonel garaj kapıları, ısı ve toz yalıtımlı, sağlam motor ve mekanizması ve içi poliüretan dolgulu çelik kaplı panelleri ile güvenli ve uzun ömürlüdür.

Bursa Özel Tasarım Sürgülü Bahçe Kapıları ve Otomatik Bariyerler

Ferforje sektöründe edinmiş olduğumuz 35 yıllık birikim ve tecrübemizle Bursa’da Yaşar Ferforje ismiyle faaliyet göstermeteyiz. Yaşar Ferforje olarak Bursa Garaj Kapısı Tamiri, Kepenk Tamiri, Seksiyonel Kapı, Endüstriyel Seksiyonel Kapı, Kepenk Motoru Bakımı, Otomatik Kepenk, Fotoselli Kapı, Çelik & Aluminyum Kepenk, Sarmal Garaj Kapısı Tamiri, montaj, motor arızaları bakımı ve onarımı konusunda hizmet veriyoruz.

Yaşar Ferforje bilgi, birikim ve tecrübesi, yepyeni anlayışlar ve yenilikçi ürünlerle müşterilerine hizmet ve ürününü en mükemmel şekli ile sunma politikası izleyen firmamız, takım olma fikrini benimsemiş, birbirine destek, kalite sorumluluğunu bilen ekibi ile başarıya olan yolculuğunda emin adımlarla ilerlemektedir.